مشاوره تحصیلی شنبه تا پنج شنبه از ساعت 15 الی 15:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو فرهنگ

مشاوره تحصيلي

بیان راه های تقویت حافظه در مشاوره تحصیلی رادیو فرهنگ

رادیو فرهنگ در "مشاوره تحصیلی" راه های تقویت حافظه و تمركز داشتن را بررسی می كند.

1399/01/23
|
12:37

برنامه مدرسه رادیویی كه از پیش از سال جدید در رادیو فرهنگ دروس عمومی و پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم رشته های علوم انسانی و معارف اسلامی را تدریس رادیویی دارد این هفته در بخش دروس عمومی در برنامه مشاوره تحصیلی به موضوع «راه های تقویت حافظه» می پردازد.
بسیاری اوقات نمی‌دانیم به واقع بهره­ وری فرزندمان از زمان مطالعه­ اش می­ بایست چقدر باشد و یا برایمان مهم است كه فرآیند یادگیری برای او باید چه میزان باشد و یا خود دانش‌آموز حس خوشایند و رضایتمندی از نتایج مطالعه­ ی خویش ندارد. اغلب دانش آموزان در هر مقطعی با موضوع تقویت حافظه در یادگیری مطالب درسی رو به رو هستند و بعضاً دنبال راه­كارهایی برای تقویت آن می­ باشند. دانش آموزان با وجود حجم زیاد مطلب و مدت زمان كافی برای به خاطر سپردن اطلاعات مورد نیاز به مشاوره صحیح و اصولی نیاز دارند به همین منظور امروز شنبه 23 فروردین ماه «محمد فقیری» به عنوان كارشناس برنامه راه های تقویت حافظه را بیان می كند.
برنامه درسی «مشاوره تحصیلی» به تهیه كنندگی «رویا ولی زاده» و كارشناسی«محمد فقیری» برای دوره عمومی دبیرستان ساعت 15 تا 15:30 روی موج اف ام ردیف 106مگاهرتز از رادیو فرهگ به طور زنده پخش می شود.

دسترسی سریع
مشاوره تحصیلی